NAJBEZPIECZNIEJSZA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SAMOCHODU:

Potrzeba jest matką wynalazków: Jakiś czas temu sami szukaliśmy druku umowy kupna sprzedaży samochodu. Wszystkie szablony które są dostępne w Internecie w języku polskim w różny sposób nie odpowiadały naszym potrzebom. Albo były zbyt obszerne albo zbyt skromne. Rozwiązaniem zdawały się być modne ostatnio generatory umów. Niestety wszystkie na jakie trafiliśmy zbierały dane użytkowników oraz sprzedawanych pojazdów i sprzedawały reklamodawcom. My sprzedawaliśmy samochód osobowy, a co, jeżeli do sprzedania jest motocykl, quad, traktor, skuter śnieży, czy samochód ciężarowy? Postanowiliśmy zatem rozwiązać ten problem i zarazem udostępnić elastyczne narzędzie. W kwestiach formalnych porada udzielała księgowa Jelenia Góra pracująca w biurze prawno - rachunkowym. Jej wieloletnie doświaczenie oraz biegłość w akrualnych przepisach gwarantują optymalny poziom bezpieczeństwa pod kątem prawnym.

Wybierz metodę wypełniania umowy:

Jeżeli chcesz profesjonalnie wyglądającą umowę zbierz wszystkie informacje, kliknij odpowiedni przycisk powyżej, następnie zaznacz te opcje, które uważasz za niezbędne i wprowadź dane do umowy. Żadne z nich nie zostaną nigdy przez nas zapisane a tym samym nikomu udostępnione.

Jeżeli nie czujesz się orłem klawiatury albo z różnych powodów potrzebujesz „czystego druku” (formularz) kliknij w odpowiedni klawisz powyżej, zaznacz podstawowe opcje i wydrukuj w dwóch egzemplarzarz.

Sprzedaż/kupno samochodu to zawsze jakiś dodatkowy stres w życiu. Dzięki naszym łatwym drukom i formularzom to zadanie jest prostsze i bezpieczne ponieważ finalnie pobierasz umowę w formacie PDF, uzupełnioną o najnowsze przepisy (2017 i nowsze)